Kurumsal

Kurumsal » Vizyon

Dünya markası olmak için emin adımlarla ilerleyen FAGOLD, yazılı basındaki reklamların yanı sıra dizi sponsorlukları, İzmir Jewex sponsorluğu ve sosyal sorumluluk projeleriyle de Çanakkale Şehitler Tanıtım ve Araştırma Derneği’nin yayınlarına destek veriyor.
Kuyumculuk anlamında ülkemizde; hızlı servis, kaliteli ürün ve moda tasarım ölçütlerinin her bir ayrıntısını içinde barındıran FAGOLD, akla gelen ilk firmalardandır.
Adını, ürettiği ürünlerin fantastik ve fantezi yönünden ilham alarak alan FAGOLD, kolay telaffuzu sayesinde evrensel bir marka ismi niteliğini de taşıyor.
Yılda dört koleksiyon hazırlayan FAGOLD, her beğeniye hitap etmektedir. Günlük kullanılacak modeller ve yanı sıra gece ve davetlerde kullanılabilen fantezi ürünlerle ve modellerle her an bayanların rahatlıkta tercih ettikleri marka olması da kaçınılmaz bir gerçektir.
Pırlantalı ürünlerde verilen HRD (Hoge Raad voor de Diamantt) uluslararası sertifikası sayesinde güvenilir alışveriş imkanı sunan marka, Altına ve özellikle de düğün döneminde pırlantalı setlere ve tektaşlara olan ihtiyaca fazlasıyla yanıt veriyor.
Ürünler Türkiye’nin neredeyse her noktasında bulunabiliyor. Ürün sepeti oldukça geniş ve geniş servis ağı sayesinde Türkiye’nin her yerine ürün yetişebiliyor.